Piecemaker (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
