Piecemaker (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: File
mn: Файл

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Time
mn: Цаг

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Order
mn: Дараалал
