Piecemaker (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Cancel
no: Avbryt

en: File
no: Fil

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Background Image
no: Bakgrunnsbilde

en: Time
no: Tid

en: Text
no: Tekst

en: Options
no: Valg

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: Are you sure you want to delete %title?
no: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Order
no: Rekkefølge

en: Key
no: Nøkkel

en: Configure block
no: Blokkinnstillinger

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Profiles
no: Profiler

en: Configure Block
no: Konfigurer blokk

en: Effect
no: Effekt

en: Ensure that each block description is unique.
no: Pass på at hver blokkbeskrivelse er unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
no: En kort beskrivelse av din blokk. Brukt på <a href="@overview">administrasjonssiden for blokker</a>.

en: Transitions
no: Overganger
