Piecemaker (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: File
ru: Файл

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Time
ru: Время

en: Text
ru: Текст

en: Default Settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Options
ru: Настройки

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Order
ru: Порядок

en: Profile Title
ru: Заголовок профиля

en: Key
ru: Ключ

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: Block description
ru: Описание блока

en: The block has been created.
ru: Блок создан.

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Profiles
ru: Профили

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Configure Block
ru: Настроить блок

en: Profile Name
ru: Название профиля

en: Effect
ru: Эффект

en: Edit Profile
ru: Редактировать профиль

en: Delete Profile
ru: Удение профиля

en: Image Width
ru: Ширина изображения

en: Image Height
ru: Высота изображения

en: Ensure that each block description is unique.
ru: Удостоверьтесь, что каждый блок имеет уникальное описание.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ru: Описание блока показывается на <a href="@overview">странице блоков</a>.

en: Transitions
ru: Переходы

en: Save Profile
ru: Сохранить профиль

en: Image Style
ru: Стиль изображения
