Piecemaker (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Time
sr: Време

en: Text
sr: Текст

en: Order
sr: Редослед

en: Block description
sr: Опис блока
