Piecemaker (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Time
th: เวลา

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Order
th: เรียงตาม

en: Key
th: คีย์

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: The block has been created.
th: สร้างบล็อคสำเร็จ

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Edit Profile
th: แก้ไขข้อมูลส่วนตัว

en: Ensure that each block description is unique.
th: ต้องแน่ใจว่าคำอธิบายบล็อคแต่ละอัน ไม่ซ้ำกัน

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
th: คำอธิบายย่อสำหรับบล็อคของคุณ โดยคำอธิบายนี้จะแสดงใน <a href="@overview">หน้าบริหารบล็อค</a>
