Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Roles
bo: འགན་ནུས
