Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Message
da: Meddelelse

en: Icon
da: Ikon

en: Url
da: URL

en: Roles
da: Roller
