Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Roles
el: Ρόλοι
