Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Message
is: Skilaboð

en: Icon
is: Táknmynd

en: Url
is: Vefslóð

en: Roles
is: Hlutverk
