Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Message
ja: メッセージ

en: Icon
ja: アイコン

en: Url
ja: URL

en: Roles
ja: 役割
