Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Message
nl: Bericht

en: Icon
nl: Pictogram

en: Url
nl: URL

en: Roles
nl: Rollen

en: Default title
nl: Standaardtitel
