Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Icon
pl: Ikona

en: Url
pl: URL

en: Roles
pl: Role
