Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Message
ro: Mesaj

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Url
ro: URL

en: Roles
ro: Roluri
