Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Message
ta: செய்தி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
