Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Message
uk: Повідомлення

en: Icon
uk: Іконка

en: Roles
uk: Ролі

en: Default title
uk: Заголовок за промовчанням
