Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Default title
vi: Tựa đề mặc định
