Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Message
ar: الرسالة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Url
ar: المسار

en: Roles
ar: الأدوار
