Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Icon
de: Symbol

en: Url
de: URL

en: Roles
de: Rollen

en: Default title
de: Standard-Titel
