Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Message
es: Mensaje

en: Icon
es: Icono

en: Url
es: URL

en: Default title
es: Titulo predeterminado
