Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Message
fa: پیغام

en: Icon
fa: شمایل

en: Url
fa: نشانی

en: Roles
fa: نقش‌ها
