Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Message
fi: Viesti

en: Icon
fi: Ikoni

en: Url
fi: Osoite

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit
