Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Icon
fr: Icône

en: Url
fr: URL

en: Roles
fr: Rôles

en: Default title
fr: Titre par défaut
