Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Message
he: הודעה

en: Icon
he: סמל

en: Url
he: כתובת url

en: Roles
he: תפקידים
