Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Message
hi: संदेश

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Url
hi: URL

en: Roles
hi: भूमिका
