Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Message
hu: Üzenet

en: Icon
hu: Ikon

en: Url
hu: Webcím

en: Roles
hu: Szerepkörök
