Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Message
ru: Сообщение

en: Icon
ru: Иконка

en: Url
ru: Url-адрес

en: Roles
ru: Роли

en: Button Options
ru: Настройки внопки
