Pigeon - Dirt Simple Browser/Desktop Notifications (7.x-1.01) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Message
sv: Meddelande

en: Icon
sv: Ikon

en: Url
sv: URL

en: Roles
sv: Roller
