Pines Notify (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Production (Minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (Uncompressed Code)
el: Ανάπτυξης (μη συμπιεσμένος κώδικας)
