Pines Notify (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Show
it: Mostra

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Opacity
it: Opacità

en: Production (Minified)
it: Produzione (minificato)

en: Development (Uncompressed Code)
it: Sviluppo (codice non compresso)
