Pines Notify (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Show
fr: Afficher

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Not Installed
fr: Non installé

en: 30 seconds
fr: 30 secondes

en: Opacity
fr: Opacité

en: Development (Uncompressed Code)
fr: Développement (code non compressé)
