Pines Notify (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Show
pl: Pokaż

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Animation
pl: Animacja

en: 3 seconds
pl: 3 sekundy

en: 5 seconds
pl: 5 sekund

en: 10 seconds
pl: 10 sekund

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: 2 seconds
pl: 2 sekundy

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: Development (Uncompressed Code)
pl: Deweloperska (Nieskompresowany kod)
