Pines Notify (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Show
sv: Visa

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Animation
sv: Animering

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Production (Minified)
sv: Produktion (Minimerad)

en: Development (Uncompressed Code)
sv: Utveckling (Okomprimerad kod)
