Pines Notify (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Show
uk: Показати

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Animation
uk: Анімація

en: 5 seconds
uk: 5 секунд

en: 10 seconds
uk: 10 секунд

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: 2 seconds
uk: 2 секунди

en: 25%
uk: 25

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)
