Pines Notify (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Show
fi: Näytä

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Production (Minified)
fi: Tuotanto (Minified)

en: Development (Uncompressed Code)
fi: Kehitys (pakkaamaton koodi)
