Pines Notify (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Show
ja: 表示

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Animation
ja: アニメーション
