Pines Notify (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Animation
hu: Animáció

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Production (Minified)
hu: Stabil (tömörített)

en: Development (Uncompressed Code)
hu: Fejlesztői (tömörítetlen kód)
