Pines Notify (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Show
vi: Hiện

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: 30 seconds
vi: 30 giây

en: Production (Minified)
vi: Sản phẩm (Đã nén)

en: Development (Uncompressed Code)
vi: Phát triển (Không nén)
