Pines Notify (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Show
pt: Exibir

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Animation
pt: Animação

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Production (Minified)
pt: Produção (Minificado)

en: Development (Uncompressed Code)
pt: Desenvolvimento (Código Descomprimido)
