Pines Notify (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Show
pt: Mostrar

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Animation
pt: Animação

en: Opacity
pt: Opacidade
