Pines Notify (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Show
gl: Amosar

en: Animation
gl: Animación

en: Production (Minified)
gl: Producción (Comprimido)

en: Development (Uncompressed Code)
gl: Desenrrolo (Código sen comprimir)
