Pines Notify (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: 25%
kn: ೨೫%

en: 100%
kn: ೧೦೦%

en: 50%
kn: ೫೦%

en: 75%
kn: ೭೫%
