Pines Notify (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Show
nl: Weergeven

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Animation
nl: Animatie

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Production (Minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (Uncompressed Code)
nl: Ontwikkeling (niet gecomprimeerd)
