PinIt (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས
