PinIt (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd
