PinIt (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Description
da: Beskrivelse

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Default image
da: Standardbillede
