PinIt (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Description
it: Descrizione

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Default image
it: Immagine predefinita
