PinIt (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls
