PinIt (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Thumbnail image
nl: Miniatuurafbeelding

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Default description
nl: Standaardomschrijving

en: Social
nl: Sociaal

en: Pin It
nl: Pin dit
