PinIt (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Description
oc: Descripcion

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Default image
oc: Image per defaut
